Неділя, 27.09.2020, 01:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Реклама Google
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Обдарованість

2017 - 2018 навчальний рік

Результати участі у районному етапі регіонального конкурсу

 "Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви"

Учениця 6 класу Шатило Єлизавета - Диплом учасника

учениця 9 класу Сорокалєт Дар'я  - ІІІ місце у номінації "декламування віршів"

 учениця 11 класу Дмитрієва Дарія - ІІІ місце у номінації "вокалісти"

Результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін

                                      

                    Зеленюк Артем                                           Снадний Іван            

      Всеукраїнська учнівська олімпіада      Всеукраїнська учнівська олімпіада

              з трудового навчання                                         з математики

            Районний етап - ІІІ місце                              Районний етап - ІІІ місце

                                                          

                      Цой Вероніка                                             Баденко Артем

         Всеукраїнська учнівська олімпіада        Всеукраїнська учнівська олімпіада

                              з біології                                           з інформаційних технологій

                  Районний етап - ІІІ місце                           Районний етап - ІІІ місце

 

 

Наказ про підсумки роботи з обдарованими учнями у 2016 - 2017  н. р.

Банк обдарованих учнів станом на 01.09.2017

2016 - 2017 навчальний рік

 

 

 

 
Гордість школи
 2015 - 2016  н. р.
Саінчук Олександр 
Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання
Районний етап - ІІІ місце
 
Побережний Дмитро 
Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання
Районний етап - ІІ місце
 
Кулик Оксана 
Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології
Районний етап - ІІ місце
 
 
Цой Вероніка
 Міжнародний мовно-літературний конкурс
учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка
Районний етап - ІІІ місце
 

 

 

 

 
 
 
2014 - 2015 навчальний рік
Міжнародна природознавча гра "Геліантус -2014"
Всього прийняли участь 29 учнів школи.
Результати:  Диплом І степеня - 5 учнів, Диплом ІІ степеня - 5 учнів, Диплом ІІІ степеня - 2 учня, Грамота з хімії - 1 учень, Грамота з фізики - 2 учня, Грамота з біології - 1 учень
                                          
Гордість школи
 
Районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання
Павлюк Сергій - ІІ місце
Дерев'янко Кирило - ІІІ місце.
 
 
 
Дмитрієва Дарія Олександрівна
Марафон читців "Звучи над нашим рідним краєм безсмертне слово Кобзаря"
Районний етап - ІІ місце
 
 
Калкатін Богдан Віталійович
Марафон читців "Звучи над нашим рідним краєм безсмертне слово Кобзаря"
Районний етап - ІІІ місце
Олімпіада "Юна знавці Біблії"
Районний етап - І місце
 
 
Дудченко Софія Ігорівна
Марафон читців "Звучи над нашим рідним краєм безсмертне слово Кобзаря"
Районний етап - ІІІ місце
 
 
Ліфенцова Світлана Федорівна
Конкурс майстрів художнього читання "Наша земля - Україна"
Районний етап - І місце
 
 
Роздобудько Тетяна Валеріївна
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка
Районний етап - ІІІ місце
Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології
Районний етап - ІІ місце
 
 
Чухан Максим Олегович
Конкурс "Букет замість ялинки"
Районний етап - ІІ місце
 
 
Олійник Костянтин Володимирович
Конкурс "Букет замість ялинки"
Районний етап - ІІ місце
 
 

Панчук Валерій Вікторович

Конкурс поробок "Державні символи"

Районний етап  - ІІ місце

 

Ліфенцова Олександра Федорівна

Конкурс малюнків до Дня Соборності України

Районний етап -  ІІІ місце

 

Робота школи з обдарованими дітьми: 
 
Дистанційний курс
Дистанційне навчання
Форма входу
Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Птахівська ЗОШ © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz